Firma SYLMIET została założona w Łodzi w 1984 roku. Jej nazwa pochodzi od pierwszych liter imion jej założycieli, Sylwii i Mieczysława Kornackich. Siedzibą firmy jest Łódź – Polska stolica mody, miasto o ponad 150 – letnich tradycjach przemysłu włókienniczego i odzieżowego.

 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu firma Sylmiet wyspecjalizowała się w produkcji koszul, spodni oraz szeroko pojętej odzieży służbowej i zawodowej. Produkty oferowane przez naszą firmę cechują się zarówno bardzo wysoką jakością wykonania jak i niewiarygodnie przystępną ceną. Wyroby firmy Sylmiet cechują się starannością doboru tkanin oraz bogatym wzornictwem.

 

Podstawowym celem strategii marketingowej na rynku polskim stało się kształtowanie marki “Sylmiet” nie tylko jako producenta odzieży, ale przede wszystkim marki, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, doradza i pomaga w realizacji indywidualnego “modelu świata” każdego klienta.

 

Firma swój sukces na rynku polskim zawdzięcza dzięki przemyślanej polityce produkcji i sprzedaży, konsekwentnie realizowanej przez właścicieli firmy. Ponadto dział projektowy tworząc nowe kolekcje odwołuje się w swoich pracach do obowiązujących w Europie trendów i tendencji mody.

 

 Zapraszamy do współpracy